Zaznacz stronę

Nasze Usługi

Usługi, wykonywane w salonie są indywidualnie dopasowywane do Twoich potrzeb. Każde strzyżenie, koloryzacja czy stylizacja włosów są dokładnie przemyślane i dopracowane.

Strzyżenie

Strzyżenie jest podstawowym i najczęściej wykonywanym zabiegiem fryzjerskim. Dobór właściwej fryzury zależy od wielu czynników, takich jak: kształt twarzy, gatunek i preferencje włosa. Dlatego też, w moim salonie każde strzyżenie jest dokładnie przemyślane.

Koloryzacja

Oferuję Wam szeroki zakres koloryzacji różnymi technikami na najwyższym poziomie. Mając na uwadze częste problemy skórne (alergiczne) wykonuję zabiegi tzw. bezpiecznej koloryzacji.

Stylizacja

Stylizacja, jak i modelowanie włosów są uzupełnieniem wielu zabiegów fryzjerskich. Dlatego też, ważne jest słuchanie Waszych oczekiwań. Chętnie pomogę w doborze odpowiedniej fryzury, ponieważ każdy najmniejszy kosmyk włosów odgrywa ogromną role w wyglądzie.

Upięcia

Istnieje wiele rodzajów upięć, lecz za nim przystąpimy do wyboru jednego z nich, należy zastanowić się na jaką jest okazję. Ustalić ubiór, dobrać dodatki oraz ewentualne ozdoby do włosów. Upięcia to dla mnie pasja, a także inspiracja do dalszego działania.

Pielęgnacja

Z myślą o Waszych włosach posiadam szeroki zakres usług pielęgnacyjnych, dzięki którym włosy odzyskają połysk, elastyczność, a także poprawi się ich struktura. Każdy produkt jest dobierany odpowiednio do rodzaju włosa i stopnia zniszczenia. Jakość i wygląd włosów są podstawą do uzyskania wymarzonej fryzury.

Keratynowe prostowanie włosów

To przełomowe rozwiązanie daje Wam wolności od kręcących się i nieposłusznych włosów nawet do pół roku. Istotą zabiegu jest „wbudowanie” w strukturę włosa keratyny, czyli białka, które wypełnia ubytki w jego strukturze. To właśnie zapewnia ten długotrwały efekt  WOW na wiele dni.

Sprawdź jak czeszemy…

Wejdź w zakładkę galeria i poznaj nasze fryzury